Zobacz nasze

Wirtualne biura

1

Wybierz pakiet

Wybierz jeden z pakietów który spełnia twoje oczekiwania.

2

Wypełnij formularz

Wybierz odpowiedni formularz i wypełnij go w ciągu 5 minut.

3

Podpisz umowę

Automatycznie wygenerowaną umowę otrzymasz na podany przez ciebie adres e-mail.

Co oferujemy?

Korespondencja

W ramach tej usługi nie musisz martwić się o sekretariat w swoim biurze. My zrobimy to za Ciebie. Odbierzemy korespondencję, jednocześnie informując Cię o tym fakcie. Opcjonalnie zeskanujemy Ci całą Twoją korespondencję, a Ty nie wychodząc z domu będziesz mógł się z nią zapoznać. Jeśli nie będziesz miał czasu odebrać od nas swojej korespondencji, nie ma problemu- wyślemy ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Sala konferencyjna

W naszym biurze w każdym pakiecie masz możliwość korzystania bezpłatnie z sali konferencyjnej, w której możesz spotkać się z Klientem, podpisać umowę, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy po prostu w ciszy i spokoju popracować.

Adres

Chciałabyś/Chciałbyś zarejestrować swoją siedzibę pod naszym adresem – ul. Nowy Świat w Warszawie? Wybierasz najdogodniejszy dla siebie pakiet usług opisanych w cenniku i w zamian za comiesięczny czynsz otrzymujesz siedzibę swojego biura w prestiżowej lokalizacji. Biuro jest w pełni wyposażone w meble i wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak: xero, skaner oraz dostęp do internetu. Pozwala Ci to obniżyć koszty o kilka tysięcy złotych w skali miesiąca.

Zobacz nasze biura

Chmielna 2

Wyposażenie sali konferencyjnej

Stół konferencyjny na 6 osób.

Biurko z fotelami na mniejsze spotkania do 3 osób

Flipchart

Dostęp o wifi

Zdjęcia

Nowy świat 33

Wyposażenie sali konferencyjnej

Stół konferencyjny na 10 osób.

55 calowy monitor z podłączeniem hdmi znajdującym się w stole konferencyjnym

Flipchart

Dostęp o wifi

Zdjęcia